ßizimCity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßizimCity

Sitemize Hoşgeldiniz!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

+18 Demedi Demeyin Sonra

3 posters
YazarMesaj
>> AnqeL or DewiL..

>> AnqeL or DewiL..

+18 Demedi Demeyin Sonra Empty
MesajKonu: +18 Demedi Demeyin Sonra   +18 Demedi Demeyin Sonra Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2007 7:26 am

Norm Eksik Etek

sana şarkı yapıcam demiştim bak ben sözümü tuttum sen ve senin gibiler için
bir kısa mesajla bitti sanarsın rap vakti canım dinle yanarsın bu şarkıyı o piçe dinletirsin sen bir şişe biraya göt verirsin sitelere gir hadi profil oluştur para eder mi ruhun kaç kuruştur basmalı herkes hasmalı döngel rapçi denen sikilmiş ikinci el derdi yoktur ama hep gözü yaşlı sözü de traştır oynar başlı utanmadan yanıma gelir bir de slm verir sanki çok sikimde aşkını söyle bana fiyatı ne kadar bendeki yürek ulan Allah ına kadar eksik etek bunu herkes duysun babana da söyle sana koca bulsun palavra anlat bundan banane sen mektup yaz haydar dümene "seni seviyorum aşkım" hadi siktir ruhundaki patlak zarı diktir
(ha) tekrar tekrar dinle bak bi söz daha yerinde duramazsın sen benim sevdiğim kız değil siktiğim orospu bile olamazsın

boşver kanka bir üçlü saralım kol gibi girsin bizde yol alalım sizde dinleyin sözleri jazz dır eksik etek aaarrhhh hadi beni azdır sert olursan elbet kırılırsın sen saf denince hep darılırsın lüks mekanlara da çok bayılırsın hesabı bir kere öde ayılırsın çok sinirlisin regly mi oldun kötü nefesinle de hep beni boğdun sınıf ayrımı yapanı da bize gönder kıçına dübel çaksın
http://wWw.MeKaN.GeN.Tr
.:OnLy_BLaCK:.

MesajKonu: Geri: +18 Demedi Demeyin Sonra   +18 Demedi Demeyin Sonra Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2007 10:25 am

uyarı iyi olmuşVery Happy
paylaşım için sağol
bi de youtube dan link atalım tam olsun Wink

sesli dinlemek ve de dinlemek isteyen üyelerimiz için

https://www.youtube.com/watch?v=b_vrKENtRxY

İYİ FORUMLAR
uLuBatLı__buraks1905

uLuBatLı__buraks1905

MesajKonu: Geri: +18 Demedi Demeyin Sonra   +18 Demedi Demeyin Sonra Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 10:05 am

güzel olmuş Very Happy bende bu şarkıyı söyliyen kişinin web adresini verim tam olarak Very Happy www.myspace.com/normender

MesajKonu: Geri: +18 Demedi Demeyin Sonra   +18 Demedi Demeyin Sonra Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 12:28 pm

hemen mouse umuzu o beyaz harflerin üstüne getiriyoruz ve zevkle ''clik''liyoruz lol!
uLuBatLı__buraks1905

uLuBatLı__buraks1905

MesajKonu: Geri: +18 Demedi Demeyin Sonra   +18 Demedi Demeyin Sonra Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 5:36 pm

What a Face pirat What a Face pirat What a Face güsel ama sesi Smile

+18 Demedi Demeyin Sonra
1 sayfadaki 1 sayfası